logo
Witamy serdecznie | Dzisiaj jest wtorek 7 lipca 2020
  • Samorządowa Szkoła Podstawowa, Kaczanowo
  • Samorządowa Szkoła Podstawowa, Kaczanowo
  • Samorządowa Szkoła Podstawowa, Kaczanowo
  • Rotator4
  • Rotator5
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci

Aktualności ze szkoły

Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego

data dodania: środa 4 września 2019


19 czerwca, pożegnaliśmy rok szkolny 2018/2019. Był to dzień wyjątkowy, gdyż mury naszej szkoły opuszczały ósmoklasiści.  Społeczność szkolna oraz goście zebrali się w sali gimnastycznej, gdzie odbyła się uroczystość.

Po oficjalnym przemówieniu pana dyrektora Zbigniewa Przytarskiego oraz przewodniczącej Rady Rodziców – pani Agnieszki Olczak wręczono listy gratulacyjne rodzicom uczniów 8 klasy, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe. Pan dyrektor ogłosił zwycięzcę plebiscytu na Najlepszego Sportowca Szkoły. Został nim Hubert Kajdan, przed którym na pewno jeszcze wiele sukcesów, ale, niestety, już w innej placówce. II miejsce zajęła Julia Olejniczak, a III – Igor Mizera. 
Następnie ósmoklasiści zaprezentowali zadedykowaną dyrekcji i nauczycielom część artystyczną. Podziękowali za trud nauki i wychowania, recytując, śpiewając oraz tańcząc poloneza. Na koniec, by zamknąć etap podstawowej edukacji, absolwenci rzucili biretami w górę, ciesząc się z osiągniętych wyników.  Po uroczystości panie wychowawczynie: Izabela Głowacka i Jolanta Gizelska w imieniu uczniów i rodziców zaprosiły pracowników szkoły i gości na poczęstunek w świetlicy. Tam ósmoklasiści zaśpiewali i wygłosili wiersz dla swoich opiekunek, które nie kryły łez wzruszenia. Uczniowie nie zapomnieli również o zmarłym koledze Marcinie, dedykując mu piosenkę. Zakończenie było pełne wzruszeń, ale i radości, gdyż przed uczniami, jak i nauczycielami, czas wakacji.

 

© Copyright 2016 www.ssp-kaczanowo.wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl
stat4u